Kapat
Google One
Haberler 0

Google One Bulut Depolama Projesi Başlıyor

Yeni bir bulut depolama sistemi olarak dikkatleri çeken Google One projesi yakın bir zaman dilimi içerisinde resmen hizmete girecek. Google Drive, bildiğimiz gibi uzun yıllardır bulut depolama alanı olarak hizmet veren birimlerden birisiydi. Zaman içerisinde Google şirketinin bu hizmeti çok büyük ilgi gördü ve artık işin kapsamı daha büyük hale gelmeye başladı.

Google One, yeni nesil bulut server teknolojisi ile birlikte daha büyük depolama alanı hizmetlerini en uygun fiyat seçenekleri ile bizlere sunacak.

30 TB’a Kadar Depolama Alanı Hizmeti Sunulacak

Açıklama yetkili ağızlardan geldi ve proje kısa zaman içerisinde çok ciddi anlamda ilgi görecek gibi görünüyor. Google yetkilisi Pavni Diwanji, konu ile alakalı olarak hizmete dair bilgiler sundu. Açıklamalarından derlediğimiz kesitler şu şekilde;

Google One ile ücretli depolama planlarımızı iyileştirdik. Böylece Google Drive, Gmail ve Google Fotoğraflar’daki, orijinal fotoğraf ve videolarınız için ihtiyacınız olan tüm alana sahip olacaksınız. 100 GB ila 30 TB arasında bir çok seçenek ile sizin için doğru olan planı seçebilirsiniz.”

Aylık 1.99 Dolar ödeyerek 100 GB, 2.99 Dolar ödeyerek 200 GB ve 9,99 Dolar ödeyerek 2 TB gibi bir fiyatlandırma politikası an itibari ile uygulanmaya başlanacak. Verileri daha hızlı ve daha pratik şekilde depolama imkanını sizlere sunacak bir uygulama. Android ile de yine her zaman olduğu gibi eş zamanlı olacak. Heyecan ile beklediğimiz projelerden birisi olmayı şimdiden başardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir