Kapat
İnceleme 0

Huawei Gözlük Telefon İncelemesi

87.5% Ortalama Puan

Huawei Gözlük Telefon İncelemesi

Huawei firmasının bu günlerde akıllı cep telefonların görevini gören bir gözlük modeli geliştirdiği haberleri var. Şirket bu işi Koreli gözlük firması olan Gentle Monster firması ile ortaklaşa çalışarak üretti.

Renk Yelpazesi
%85
Teknoloji ile Bütünleşme
%90
Ses Kayıt
%90
Kamera Kayıt
%95
Üretici Firma Güvenirliliği
%90
Fiyat
%75

Huawei firmasının bu günlerde akıllı cep telefonların görevini gören bir gözlük modeli geliştirdiği haberleri var. Şirket bu işi Koreli gözlük firması olan Gentle Monster firması ile ortaklaşa çalışarak üretti. Gözlük entegre edilmiş elektronik çiplerle çalışıyor. Dışarıdan sıradan bir gözlük olarak görünen çerçeveleri kalın olan bu gözlükle kulaklığa gerek duymadan arama yapılabilir hatta gelen aramalara cevap verilebilir. Gözlük üzerinde hiçbir düğme yok. Gözlüğe bağlı zincire yerleştirilen düğme ile arama yapılabilir. Yine gözlük zinciri üzerine entegre edilmiş olan anten şarj modülü yonga seti hoparlör ve bataryası bulunuyor.

Entegre kulaklıklı Huawei akıllı gözlükleri

Gözlükte kulaklarınızın hemen üstüne yerleştirilmiş olan stereo hoparlörler net bir şekilde duymanızı sağlıyor. Üstelik sesi sizden başkası da duymuyor. Cihaz üzerine kamera yerleştirme fikri hayata geçirilmedi. Çünkü izin alınmadan görüntü çekimi yapılma tehlikesi var. Gözlüğü satın aldığınızda kutuda, deri çantası ve kablosuz şarj aleti ile beraber gözlük yer alıyor. Temmuz ayının sonlarına doğru akıllı gözlük satışının yapılacağı belirtiliyor.

Gözlüğü test eden şirketler

Gözlüğün testini gerçekleştiren şirketler, bu gözlüğün sıradan gözlüklerden farklı olmadığını ifade ediyorlar. Gözlüklerin üzerinde burun köprüsü üzerine kamera yerleştirilirse birçok casusluk işi için kullanılabilir. Ancak Rusya böyle bir modelin satışını kendi ülkesinde kabul etmeyeceğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir