Kapat
Ana Sayfa 0

Huawei Uygun Fiyatlı C5 Tableti Ortaya Çıktı!

Akıllı telefon pazarında hızlı bir yükselişe geçen ve en çok tercih edilen akıllı telefonların üreticisi olan Huawei, şimdi de bütçe dostu yeni Android işletim sistemine sahip tableti ortaya çıktı. 

Son olarak kullanıcılar için MediaPad M5 ve MediaPad M5 Pro modellerini sunan Huawei, uygun fiyat etiketine sahip olacak yeni bir tablet modeli üzerinde çalışıyor. İşte Huawei’nin bütçe dostu yeni tableti MediaPad C5 hakkında ilk bilgiler. 

Akıllı telefon pazarında istediği başarıyı elde etmeye başlayan ve aynı başarıyı tablet pazarında da göstermek isteyen Huawei bütçe dostu tablet modelleri üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Geçtiğimiz aylarda sundukları özelliklerle dikkat çeken MediaPad M5 ve MediaPad M5 Pro modellerini tanıtan Huawei şimdi de uygun fiyatlı MediaPad C5 tableti üzerinde çalışıyor. 

Huawei MediaPad C5 Özellikleri!

Monet kod adına sahip olan Huawei’nin yeni tableti 8 inç büyüklüğünde 1200 x 1920 piksel çözünürlüğünde bir ekranla birlikte gelecek. Wi-Fi ve LTE seçeneklerine sahip iki modelle birlikte gelecek olan Huawei MediaPad C5, gücünü Qualcomm’un Snapdragon 435 işlemcisinden alacak. Oldukça şaşırtıcı bir şekilde Android 7.0 Nougat sürümüyle birlike geleceği düşünülen Huawei’nin yeni tabletinin kısa bir süre içerisinde Android 8.0 Oreo güncellemesini de alması bekleniyor. 

3 GB RAM ve 4 GB RAM’e sahip modellerinin olması beklenen Huawei’nin ucuz tabletinin depolama alanı ise 64 GB ve 128 GB olacak. Şimdilik diğer özelliklerinin bilinmediği Huawei’nin yeni tabletinin IFA 2018’de tanıtılması bekleniyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir