Huawei’nin Yeni Bilekliği Band 4 Pro

Apple ve Samsung’un en önemli rakibi olan Huawei, akıllı telefon dışındaki teknolojik ürünleriyle de oldukça dikkat çekiyor. Daha önce akıllı saat ve akıllı bileklik gibi farklı giyilebilir teknoloji ürünleri ile kullanıcıların beğenisini kazanan Huawei, 12 Aralık tarihinde Huawei Band 4 Pro adında yeni bir akıllı bileklik modeli sunmaya hazırlanıyor.

Huawei Band 4 Pro Özellikleri

Huawei Band 4 Pro akıllı bileklik 0,95 inç büyüklüğünde ve 240×120 piksel çözünürlüğünde AMOLED bir ekrana sahip bulunuyor. Bu muhteşem bileklik, 100 farklı kişiselleştirme seçeneği ile birlikte sunuluyor. Ayrıca, cihazda kullanıcılara temassız ödeme imkanı veren NFC ve navigasyon özelliği içeren GPS desteği de yer alıyor. Aynı zamanda, spor bilekliği olarak da kullanılan Huawei Band 4 Pro kalp atış sensörü sayesinde kandaki oksijen seviyesini ölçebiliyor. Uyku takip özelliği ve Huawei TruSleep 2.0 teknolojisi bulunan cihazda, aynı zamanda koşma, bisiklet sürme ve yüzme gibi toplam 11 farklı aktivite kolayca takip edilebiliyor.

Huawei Band 4 Pro Türkiye Fiyatı

İlk olarak Çin’deki kullanıcılara sunulacağı duyurulan Huawei Band 4 Pro’nun siyah, kırmızı ve pembe renk seçeneklerine sahip olması bekleniyor. Huawei Band 4 Pro Türkiye fiyatı için belirlenen rakam ise vergiler dışında 325 TL. Ön siparişle sahip olma imkanı bulunulan cihazın, yurtdışında veya Türkiye’de ne zaman satışa sunulacağı ise henüz bilinmiyor.