Yeni Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Telefon İncelemesi

Bu makalemizde Yeni Samsung Galaxy S20 Ultra 5G telefon modelinin özelliklerinden bahsedeceğiz. Yeni Samsung Galaxy S20 Ultra 5G telefon modeli interneti ışık hızına ulaştıracak bir 5G teknolojisi ile geliyor. En kaliteli profesyonel çekimler yapma yeteneğine sahip kameraları ve 6.9 inç 120 Hz ekranı var. Cihazın ana kamerası 108 MP çözünürlüktedir ve 8K kalitede video çekme özelliğine sahip bir cihazdır. Arkasında bulunan 4 lensli kameralar son derece gelişmiş özelliklere sahipler. Bu cihazın 108 MP kamerası ile en kaliteli video ve fotoğraf çekimleri yapabilirsiniz. Yeni Samsung Galaxy telefon modeli gece çekiminde de öne çıkıyor ve kaliteli çekimler yapabiliyor.  100 X dijital zoom özelliği ile diğer telefon modellerinden birkaç adım öne çıkmayı başaran cihazın şu an sahip olduğu teknoloji ve donanım özelliklerine sahip olan bir model yok. Ayrıca bu cihaz su, toz çamur ve darbelere karşı korunaklıdır.

Yeni Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Teknik Özellikleri

Cihaz yapay zekaya sahip harika kameralara sahiptir. Yeni Samsung Galaxy S20 Ultra 5G telefon oyun oynamayı seven kişiler için de çok uygun özelliklerde tasarlanmıştır.  Depolama alanı  micro SD kart ile 1 TB’a kadar genişletilebilir.  Yeni Samsung Galaxy S20 Ultra 5G telefon merakla bekleniyor ve  önümüzdeki ay raflardaki yerini alacaktır.

Yeni Samsung Galaxy S20 Piyasaya Ne Zaman Sürülecek

Yeni Samsung Galaxy S20 model telefonun çıkış tarihi 6 Mart 2020 olarak belirlendi.. Ayrıca Yeni Samsung Galaxy S20 model tek başına değil onunla birlikte Samsung Galaxy S20 Plus ve Samsung Galaxy S20  model telefonlar da beraberinde raflardaki yerlerini alacaktır.

Yeni Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Fiyatı

Bu cihaz 1.450 dolardan alıcı bulacak. Gelişmiş olan 5G teknolojisi, 108 MP çözünürlüğü,  yüksek teknolojili kameraları ile alınmaya değer bir cihazdır. Samsung Galaxy S20 Ultra 5G 2020 yılının en sevilen cihazlarından biri olacak. Herkes aradığı nitelikleri bu telefonda bulabilir. 5.000 mAh pili ve 5G teknolojisi ile öne çıkan bu fiyatı fazlasıyla hak eden bir cihaz…