Yeni Motorola One Hyper Telefon İncelemesi

3-30 Aralık tarihinde piyasaya çıkması beklenen Yeni Motorola One Hyper Telefon modeli açılıp kapanabilir selfie kamerasına sahiptir. Cihazın ön kamerası 32 MP çözünürlükte ve cihaz Snap Dragon 675 model işlemci kullanıyor.  Bu cihazı Vivo V15 ve Realme X ile rekabet etmek için üreten Motorola şirketi, Full  HD ve IPS ekrana sahip olacak. 4 GB ram donanımı ve ek SD kart yuvasına da sahip olacak olan Motorola One Hyper Telefon modeli 128 GB dahili alana sahip olacak.

Yeni Motorola One Hyper Telefon modeli Teknik Özellikleri

Birincil kamerası 64 MP çözünürlükte olacak olan cihaz, Android 10 işletim sistemine sahip olacak. Motorola One Hyper Telefon modeli hızlı şarj desteğine de sahiptir, ve 3.5 mm ses jakı da bulunmaktadır. C tipi USB bağlantıyı da destekleyen Motorola One Hyper Telefon modeli 6.39 inç ekran boyutuna sahip olacak. Bu cihazın NFC desteği de olacak. Pil kapasitesinin 4.000 mAh olması tasarlanan cihaz, 1080 x 2340 P ekran çözünürlüğüne ve 403 PPI yoğunluğa sahiptir. İşlemcisi 11 nano metre mimariye sahip olan cihazın GPU bileşeni Adreno 612 olarak seçildi. Motorola firmasının bu yeni model telefonu oyun oynamayı sevenler, bol bol selfie çekim yapmayı sevenler oldukça beğenecekler.

Göz Alıcı Kasa Renkleri ve Sensörler

Siyah ve mavi kasa renkleri ile gelen bu cihazda parmak izi okuyucu olacak ve Motorola ek olarak ivme ölçer, pusula gibi dijital sensörler de barındırıyor. Donanımları oldukça iyi olan bu telefonun fiyatının ne olacağı şimdilik belirsiz…