Kapat
Instagram Görüntülü Sohbet Özelliği
Haberler 0

Instagram Görüntülü Sohbet Özelliği Tanıtıldı

Uzun bir süredir heyecan ile beklediğimiz yeniliklerden birisi olan Instagram görüntülü sohbet özelliği resmen Zuckerberg tarafından tanıtıldı. Mark Zuckerberg tarafından satın alındıktan sonra uygulama tamamen kendi devrimini yaptı ve yeni özellikleri ile birlikte insanları kendisine hayran bıraktı. Ancak bununla da yetinecek gibi durmuyorlar. Sürekli yeni özellikler sunuluyor.

Instagram görüntülü sohbet güncellemesi yakın bir zaman dilimi içerisinde resmen gelecek. Üstelik son derece kapsamlı seçenekleri de bizlere sunacak. Daha az internet tüketimi ile sizleri birbirinize bağlayacak ve çöpçatan konseptini de benimseyecek olan yeni nesil bir uygulama modeli olduğunu da söyleyebiliriz. Zuckerberg müjdeli haberi resmen kendi tanıtımı ile verdi.

Görüntülü Grup Sohbeti İmkanı da Mümkün Olacak

Aynı anda birden fazla kişi ile görüntülü görüşme yapma imkanını bizlere sunacak olan Instagram, arayüz anlamında da yenilikleri beraberinde getirecek. Geçtiğimiz günlerde KEŞFET kısmında yapılan görsel tasarım yenilemeleri dikkatleri çekti. Şimdilerde ise daha işlevsel bir KEŞFET ALANI için daha yaratıcı fikirler üzerinde durma yoluna gidiyorlar.

Görüntülü sohbet sistemi ile birlikte insanlara daha farklı alternatif aramama yolları sunmak istiyorlar. Dolayısı ile Instagram, Facebook ve Whatsapp gibi uygulamalar insanlar için yeterli olabilecek düzeye getiriliyor. Zuckerberg ve ekibi, dijital dünyanın hakimi olabilmek için çok ciddi anlamda somut adımlar atıyorlar. Neler olacağını hep birlikte bekledikten sonra heyecan ile görme yoluna gideceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir