Kapat
Ant-Man and The Wasp
Haberler 0

Ant-Man and The Wasp Fragmanı Yayınlandı

Marvel evreninde merak ile beklenen yeni film projelerinden birisi olarak dikkat çeken Ant-Man and The Wasp fragmanı resmen yayınlandı. Sinema dünyasında son dönemlerin en hareketli şirketlerinden birisi Marvel. Yeni kahramanları ya da eski kahramanlarına çektiği filmler ile birlikte ABD film piyasalarını adeta coşturan şirketlerden birisi olmayı başardılar.

Ant-Man, geçtiğimiz yıllarda yapılan bir film projesi ile birlikte herkes için dikkat çeken bir kahraman olmuştu. Şimdilerde ise Ant-Man and The Wasp filmi ile alakalı haberler gündemi ciddi anlamda meşgul ediyordu. Marvel, Youtube üzerinde filmin resmi fragmanını tüm herkes ile paylaşarak bu anlamda fark yaratan bir adım atma yoluna gitti. Bizde sitemiz içerisinde sizlere hemen sunmak istedik.

Ant-Man and The Wasp Fragmanı Fark Yaratıyor

Kahramanları ile birlikte son dönemde çok ciddi paralar kazandılar. Ant-Man ile yeni bir film projesi üzerinde duruluyor ve bu anlamda yine insanların keyifli noktalarına dokunabilmek esas amaçlardan birisi olarak nitelendirilebilir. Film ile alakalı olarak internet üzerinde ki yorumların çok ciddi anlamda fark yarattığını da net şekilde söyleyebiliriz sizlere.

Paul Rudd filmin yine başrol oyuncusu olarak dikkatleri çekiyor. Kadroya yeni dahil olan Michelle Pfeiffer, Laurence Fishburne ve daha da önemlisi Michael Douglas gibi isimler var. Yani filmin kadrosu da en az konusu kadar ilgi çekici bir hale gelmiş ki heyecan uyandıran bir kadro olduğunu söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir