JVC DLA N7 Projeksiyon İncelemesi

86.7% Ortalama Puan

JVC DLA N7 Projeksiyon İncelemesi

Orijinal 4K görüntü elde etmek istediğinizde ve etkileyici bir HDR performansı beklentiniz varsa çok kaliteli bir ürün bu beklentilerinizi karşılayabilir. 8.295 £ fiyatla satışa sunulan bu cihaz, yüksek dinamik aralığı ile 3D destekliyor. Bu modelin giriş seviyesi ise 6500 £ fiyatla satılıyor. 4 ayarlı ayak üzerine kolayca yerleştirebileceğiniz bu cihaz, menüden görüntüyü ters çevirme yeteneğine de sahiptir. Hava giriş filtreleri ile kolayca temizlenebilir

Tasarım
%88
Şarj Süresi
%87
Donanım
%85
Batarya
%88
Kalite
%85
Fiyat
%87

Orijinal 4K görüntü elde etmek istediğinizde ve etkileyici bir HDR performansı beklentiniz varsa çok kaliteli bir ürün bu beklentilerinizi karşılayabilir.  8.295 £ fiyatla satışa sunulan bu cihaz, yüksek dinamik aralığı ile 3D destekliyor. Bu modelin giriş seviyesi ise 6500 £ fiyatla satılıyor. 4 ayarlı ayak üzerine kolayca yerleştirebileceğiniz bu cihaz, menüden görüntüyü ters çevirme yeteneğine de sahiptir. Hava giriş filtreleri ile kolayca temizlenebilir. 3 pimli konektör ile enerji beslemesi yapılan bu cihazın IR alıcısı dışındaki bağlantıları cihazın arkasına yerleştirilmiş. Cihazda 2 adet HDMI girişi var ve LAN portu, RS232 portu mevcut. Ayrıca 3B yayıcı konektörü ve USB portu yer alıyor.

JVC DLA N7 Projeksiyon Teknik Özellikleri

Cihaz 4K 2160 tam çözünürlüktedir ve cihaz 65 mm lens kullanmaktadır. Keskin HD görüntü sağlayıcı ek bileşenlerle donatılan bu cihaz,  HDR 10 ve HLG teknolojisini de destekliyor.  Cihaz 10 bit video derinliğini destekleyecek şekilde tasarlandı ve parlaklık değeri 1900 lümendir.  80 bin/1 kontrast oranı ile mükemmel görüntüler izleyebilme şansınız var. Makine, hareket halinde oluşan görüntü kayıplarını gidermek için, D-ILA yongaları kullanıyor. Düşük gecikme modu ile oyun severlerin de gözdesi olan bu cihaz sadece 35 mili saniye gecikme süresine sahip. Bu kadar ileri teknolojiye sahip karmaşık cihazın kurulumu son derece basit… İster yerde ister braket cihazı kullanarak tavana asabilirsiniz. Fakat bu cihazın hassasiyeti, kaliteden ödün vermemesidir. Dolayısı ile kullanacağınız perde de çok kaliteli olmalı. Üst seviye projeksiyon cihazlarında, HD kalitesi 3840 x 2160 p seviyesinde iken, bu cihazda 4096 x 2160 p seviyeye çıkmıştır. Sinema ve maç keyfini en üst düzeyde sürmeniz için tasarlanan bu cihazın tüm teknik özellikleri, günümüz görüntü teknolojilerinin zirvesini yansıtıyor. Cihazın dezavantajı fiyatının biraz yüksek olmasıdır.