Kapat
Altered Carbon
Haberler 0

Merak ile Beklenen Dizi Altered Carbon Fragmanı Yayınlandı

Netflix dizileri aldı başını gidiyor ve merak ile beklenen projelerden birisi olan Altered Carbon fragmanı resmi olarak yayınlandı. Türkiye genelinde Netflix kullanımı her geçen gün çok daha ciddi bir şekilde yaygın hale geldi. Yabancı diziler, her geçen gün daha fazla ilgi görürken aynı zamanda yeni nesil dizi projeleri de fazlası ile ön plana çıkıyor.

Altered Carbon, yeni nesil bilim kurgu odaklı Siberpunk dizi türlerinden birisi olacak. Uzun fragmanı, çok ciddi anlamda ilgi gördü. Dizi zaten haberleri ile herkesi kendisine hayran bırakıyordu.

Bomba Gibi Bir Aksiyon Dizisi Geliyor

Netflix Original Series projelerinden birisi olarak gelecek olan dizinin fragmanları, izlenme rekorlarına koşuyor. Fragmanı ile dahi bu denli sansasyon yaratan bir proje olarak adından söz ettiren dizi, her geçen gün daha yeni imkanlar kuşkusuz ki bizlere sunuluyor. Ancak bu dizinin kısa vadede çok ciddi bir yatırım ile meydana getirildiğini asla unutmamanız gerekiyor.

Game of Thrones dizisinin ilk 3 sezonundan daha büyük bütçeli bir dizi projesi olduğu resmi ağızlardan gelen bilgiler ile açıklandı.

2 Şubat’ta Yayınlanmaya Başlayacak

Bu mükemmel dizi projesinin en az Game of Thrones serisi kadar ilgi göreceğini az çok tahmin ediyoruz. 2 Şubat 2018 tarihi itibari ile Netflix sistemi üzerinde yeni bölümleri yayınlanmaya başlanacak. Dizi de ki efektler ve aksiyon sahneleri gerçek anlamda herkesi etkileyecek türden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir