Kapat
NVIDIA GeForce GTX 1170
Haberler 0

NVIDIA GeForce GTX 1170 Çıkış Tarihi ve Fiyatı Netleşti

Uzunca bir süredir beklediğimiz ekran kartı modeli olan NVIDIA GeForce GTX 1170 çıkış tarihi ve fiyatı gibi detaylar resmen belli oldu. Ekran kartı tasarımları konusunda da sınırlarını ciddi anlamda genişleten bir şirketten bahsediyoruz arkadaşlar. Türkiye genelinde de en çok tercih edilen markalardan birisi olması da kati surette tesadüf olan bir gelişme değil.

Nvidia markasının her geçen gün büyüyen ailesine yeni bir ürün daha katıldı. Performans anlamında da mükemmel FHD+ deneyimini bizlere sunan yeni nesil bir ekran kartı. Performans karşılaştırmalarının yapıldığı bir skala görseli de internet üzerinde resmen paylaşıldı.

Temmuz Ayında Tanıtım, Ağustos Ayında Satış

Ekran kartı ile alakalı olarak gelen bilgiler son derece somut. Performans değerlendirmesi anlamında da yayınlanan görsel aslında her şeyi bizlere net bir şekilde gösteriyor. Dolayısı ile takdir edilesi bir ekran kartı geliyor.

Gelen bilgilere göre ekran kartının tanıtımının Temmuz ayı ortasına doğru yapılacağı açıklandı. Bununla birlikte tanıtım akabinde ekran kartının ülkelere ihracatı gerçekleşecek. Tüm dünya genelinde ise AĞUSTOS ayı itibari ile resmen satışa sunulacak.

Fiyatına Dair Detaylarda Göz Kamaştırıyor

Ekran kartının satış fiyatının 499 Dolar olacağına dair bilgiler geldi. Ülkemizde vergilerde eklendiği zaman yaklaşık olarak 2200 TL dolaylarında bir satış fiyatı kendisini gösteriyor. NVIDIA GeForce GTX 1170 yakın zaman içerisinde bizlerle birlikte olacak. Dolayısı ile her anlamda dikkat çekici bir ekran kartı olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir