Samsung Galaxy S8 Lite Görselleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy S8 Lite

Bir süredir lansman hazırlıkları içerisinde olan Samsung Galaxy S8 Lite görselleri internet üzerinde tanıtım öncesinde resmen sızdırıldı. Samsung markasının her anlamda ciddi şekilde hareketlendiğini söylemek sanıyorum ki kinaye yapmak değil. Samsung, telefon üstüne telefon çıkararak insanlara farklı fiyat seçenekleri ile üst seviye örnekler sunuyor.

Uzun bir süredir S8 modeli için bir de LİTE EDİTİON çıkacağına dair bilgiler geliyordu. Kısa bir zaman dilimi öncesinde de Samsung şirketi bunu resmen doğruladı ve yakın zamanda lansmanı yapılacaktı. İnternet ortamı, yine gücünü gösterdi ve telefona dair render görselleri resmen sızdırıldı. Telefon sadece rengi ile dahi adından ciddi anlamda söz ettirecek.

Çin’de gerçekleştirilecek olan lansman öncesinde telefona dair bu gibi resimlerin sızdırılması, beraberinde ilgi çekici alternatifler getirdi. Dolayısı ile bizde elimizden geldiğince sizleri görsel ve işitsel anlamda bilgilendirmek istedik. Telefonun kasa tasarımı çok da farklı olmayacak. Ancak boyutlarında ve renk seçeneklerinde ciddi şekilde büyük yeniliklerin bizleri beklediğini söyleyebiliriz sanırım.

Telefona dair her türlü ince detay zaman içerisinde en ince ayrıntısına kadar düşünülerek hareket ediliyor. Dolayısı ile bizde sitemiz içerisinde sizlere en doğru bilgileri en kısa zaman zarfı içerisinde sunabilmek adına araştırmalarımızı noktalıyoruz. Henüz teknik özelliklerine dair çok fazla bilgi yok ancak yakın zaman içerisinde detaylar geldikçe sitemiz içerisinde elimizden geldiğince sunacağız.