PES 2019 ve FIFA 19 Nasıl Olacak?

PES 2019 ve FIFA 19

Dünya genelinde heyecan ile beklenen oyunlardan birisi olarak PES 2019 ve FIFA 19 oyunu ile alakalı haberler gelmeye başladı. FIFA ve PES oyunları arasında kısa bir zaman dilimi içerisinde çok ciddi anlamda gelişmeler meydana geldi. Oyun sistemlerinin birbirleri ile olan rekabetini de ön plana aldığımızda ortaya güzel şeylerin çıktığını söyleyebiliriz.

PES ve FIFA serilerinde özellikle rekabet hat safhaya çıkarken WEBTEKNO ekibi, bu iki oyun için bir inceleme yaptı. Oyunlar ile alakalı olarak iki kanattan da çeşitli açıklamalar geliyor. Dolayısı ile bu açıklamaların niteliği de bizler için az çok önemli. Şimdi konu üzerine derinlemesine şekilde eğilen videoyu sizlere sunalım istiyoruz.

Grafikler, Yapay Zeka ve Dahası

İki oyun yine çok ciddi anlamda birbirleri ile yarışacak. Grafiksel ince detaylar ile alakalı baktığımızda PES oyunun bir adım daha ön planda olduğunu görüyoruz. Özellikle oyuncuların yüzlerinde ki gerçeklik ciddi anlamda ön plana çıkacak.

Sistem gereksinimleri anlamında da yenilikler geliyor. Aynı zamanda oyunların gerçekçiliği ile alakalı olarak da genel itibari ile bizler çok seçiciyiz. Yine ilgi çekici bazı seçeneklerin kendisini göstereceğini biliyoruz. Dolayısı ile yukarıdaki video, oyun ile alakalı gelişmeler açısından ciddi şekilde fark yaratacak gibi görünüyor.

Genel itibari ile bizler oyunları heyecan ile beklerken oyun ile alakalı gelişmeler de herkesi kendisine ciddi anlamda hayran bırakacak gibi görünüyor.