Kapat
Philips 272B7QPJEB QHD LCD
Haberler 0

Philips 272B7QPJEB QHD LCD Monitör İncelemesi

87.8% Ortalama Puan

Philips 272B7QPJEB QHD LCD Monitör

QHD mükemmel bir çözünürlük. Her anlamda renkleri daha iyi alabileceğiniz harika bir sistem. Türkçe kullanıcı arayüzü ayrıca avantaj. Philips markasının en ideal seçeneklerinden birisi.

Tasarım
%85
Kullanıcı Arayüzü
%87
Teknik Özellikler
%90
Performans
%89

Özellikleri ile herkesi kendisine hayran bırakan yeni nesil Philips 272B7QPJEB QHD LCD monitör incelemesi ile karşınızdayız. Philips, zaman içerisinde monitörler konusunda mükemmel seçenekleri bizlere sunmaya başladı. Öyle ki bu monitörü, çözünürlük ve renk kalitesi anlamında birçok ideal seçeneği en ince ayrıntısına kadar bizlere sunuyor.

Tasarım

Son derece ince, son derece işlevsel ve kullanışlı. Yüksek konumlanması nedeni ile göz hizanız için en ideal şekle gelebilecek şekilde dizayn edildi. SmartErgoBase sistemi sayesinde her anlamda ergonomik ve kullanıcı dostu bir tasarıma sahip olacak dikkat çekiyor.

Başlıca Özellikleri

IPS LCD deneyimini sonuna kadar sizlere sunan ve geniş izleme açısı ile kullanabileceğiniz her anlamda kaliteli bir monitör. 68,6 cm (27 inç) boyutlarında Quad HD, 2560 x 1440 çözünürlük ile mükemmel ötesi bir deneyimi sizlere sunuyor.

 

 

LowBlue modu, gözünüzü rahatsız etmemek adına geliştirilmiş özel bir teknoloji olarak adından söz ettiriyor. Monitörlerin gönderdiği kısa dalgalar göze zarar verebilir. LowBlue modu ile bunun önüne geçer ve çok daha sağlıklı bir deneyim elde edersiniz.

 

Görüntü işleme açısından ve oyun deneyimi açısından da tam anlamı ile mükemmele yakın bir deneyimi sizlere sunuyor diyebiliriz.

Genel itibari ile çözünürlük kalitesini her anlamda mükemmele yakın olarak bizlere sunan bir monitörden bahsediyoruz. Dolayısı ile ülkemizde de kullanabileceğiniz en ideal monitör tiplerinden birisi.

Editörün Yorumu

Performanslı ve bir o kadar da kullanışlı. Philips markasının görüntü işleme teknolojilerinde ne derece ileri gittiğini biliyoruz. Özellikle QHD çözünürlük önemli bir detay. Oyun performansını sonuna kadar alacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir