Philips 278E8QJAB Curved Gaming Monitör İncelemesi

278E8QJAB
89% Ortalama Puan

Philips 278E8QJAB İncelemesi

Philips yine harika bir çözünürlük ile karşımıza çıkıyor. Her anlamda renkleri daha iyi alabileceğiniz harika bir monitör. Türkçe kullanıcı arayüzü ayrıca avantaj.

Tasarım
%83
Teknik Özellikler
%90
Fiyat
%94

Herkesi kendisine hayran bırakan Philips 278E8QJAB Curved Gaming monitör incelemesi ile karşınızdayız. Philips, zaman içerisinde monitörler konusunda mükemmel seçenekleri bizlere sunmaya başladı. Öyle ki bu monitörü, çözünürlük ve renk kalitesi anlamında birçok ideal seçeneği en ince ayrıntısına kadar bizlere sunuyor.

Tasarım

Son derece ince, son derece işlevsel ve kullanışlı. Yüksek konumlanması nedeni ile göz hizanız için en ideal şekle gelebilecek şekilde dizayn edildi. SmartErgoBase sistemi sayesinde her anlamda ergonomik ve kullanıcı dostu bir tasarıma sahip olacak dikkat çekiyor.

Başlıca Özellikleri

Standart ofis uygulamalarının kolaylıkla kullanılabilmesinin yanı sıra özellikle fotoğraf, web’de gezinme, film, oyun ve zorlu grafik uygulamaları için idealdir. Optimize edilmiş piksel yönetim teknolojisi 178/178 derece ekstra geniş izleme açısı sağlayarak net görüntüler verir.

 

 

LowBlue modu, gözünüzü rahatsız etmemek adına geliştirilmiş özel bir teknoloji olarak adından söz ettiriyor. Monitörlerin gönderdiği kısa dalgalar göze zarar verebilir. LowBlue modu ile bunun önüne geçer ve çok daha sağlıklı bir deneyim elde edersiniz.

 

Editörün Yorumu

Performanslı ve bir o kadar da kullanışlı. Philips markasının görüntü işleme teknolojilerinde ne derece ileri gittiğini biliyoruz. Oyun performansını sonuna kadar alacaksınız.