Kapat
Genel 0

Herkes Hafta Sonunu Sabırsızlıkla Bekliyor!

Mevsimler değişiyor, yaz gelip geçiyor, yerini sonbahar alıyor. Hafta içi gezmeleri ve cıvıltıları yerini hafta sonuna bırakıyor ve dahası geride kalıyor. Sonbaharı güzelce selamladıktan sonra bu yazdan geride neler bıraktık birazcık ona göz atalım.

Kızgın kumlar, serin sular

Her kış dört gözle beklediğimiz yaz mevsimiyle vedalaştık. Kavurucu sıcakları geride bıraktığımız için sevinsek de kızgın kumlara ve serin sulara veda etmek biraz üzdü bizi. Olsun…

Karpuz ve dondurma kaldı bir dahaki yaza…

Çoook çok üzülerek söylemek zorundayız ki bu güzel lezzetleri sabırsızlıkla beklemek zorunda kalacağız. Her ne kadar yerini mandalina, portakal, elma alacak olsa da dondurma ve karpuzun yeri bir başka.

Bir bardak soğuk su alabilir miyim?

Sııımsıcak havanın üzerine buuuz gibi soğuk suyu içmenin verdiği haz… Bunu herkes bilir.

Hafta içi gezmesi

Her yerin cıvıl cıvıl olması sebebiyle hafta içi saat kaç olursa olsun sokaklar, caddeler dolu dolu oluyor. Sıcak havalar yüzünden evlerin de sıcak olması bizi sahil kenarlarına vuruyor. Seni de özleyeceğiz gece gezmesi…

Say say bitmez yazın güzellikleri. Peki, bizi şimdi neler bekliyor ona biraz bakalım.

Sıcacık çayla gelen mutluluk

Yaz mevsimi her dönem çok güzel geçiyor kuşkusuz. Sonbaharın ve kışın getirdiği güzellikler de bir başka. Yazın sıcağı nedeniyle içemediğimiz çayı sonbaharda hiç terlemeden, keyfini çıkara çıkara içebileceğiz mesela.

Bi’ fincan kahvenin 40 yıllık hatrı…

Yazın unuttuğumuz 40 yıllık hatrı sonbaharda ve kışta yeniden hatırlayacağız. Yanına da güzel bir tatlı, lokum artık ne dilerseniz o eşlik edecek. Muhabbetler ısınacak, belki güzel günlerden kalma anılar tekrar masada buluşacak.

Bir dost edasıyla sarıp sarmalayan battaniye

Balkon keyfi yazın başka, kışın daha bi’ başka. J Elinizde kahvenizle yağan yağmurun sesini dinlerken battaniyeniz de sizi sarıp sarmalayacak, içinizi ısıtacak.

Yaşasın hafta sonu gezmesi!

Günler artık kısalıyor. Yazın uzun günlerini geride bırakıyoruz. Haliyle hafta içi sadece okula ve işe zaman kalıyor. Günün kısa olması nedeniyle de insanın canı dışarıda zaman geçirmek yerine evinde olmak istiyor. Hafta içi bu şekilde geçiyor. Geriye hafta sonu kalıyor. Hemen gezi planlarını yapıyoruz haliyle. Hafta içinin yorgunluğu hafta sonu atıyoruz.

Hafta içi dolu olan evler hafta sonu boş kalıyor. Evlerin boş kalması da hırsızlara davetiye çıkarıyor. Yaz mevsimi tatil sezonu olduğu için hırsızlar boş durmazken kış ve sonbahar mevsimi de onları caydırmıyor tabii ki. Biz gezi planları yaparken onlar da hafta sonu boş kalan evleri değerlendirme planı yapıyor.

Pronet tüm hırsızlık planlarını suya düşürür

İçiniz rahat olsun, hafta sonu gezi planlarınızı dilediğinizce yapın. Dilerseniz evinizden kilometrelerce uzaklaşın Çünkü Pronet Alarm Sistemleri sayesinde eviniz güvende.

Pronet Akıllı Kilit sistemi sayesinde evde olmasanız dahi kapı kilidinizi uzaktan açıp kilitleyebiliyorsunuz. Böylece hırsızlara karşı evinizi güvence altına alabiliyor, bütün hırsızlık planlarını suya düşürmüş oluyorsunuz.

Pronet’in Görüntülü Hareket Dedektörü hırsızların sabotajına karşı kullanılan ve birbirini yedekleyen çift iletişim kanalı teknolojisine sahip. Böylece Pronet Alarm Haber Alma Merkezi ile kesintisiz iletişim kurabiliyorsunuz. Hem GPRS ağ hem de internet bağlantısı ile kurulan çift kanallı iletişim sayesinde sabotaj girişimi olması halinde uyarı sinyali hemen Pronet Alarm Haber Alma Merkezi’ne ulaşıyor. Böylece Pronet Alarm sistemi, hırsızların bütün kötü niyetli girişimlerden anında haberdar oluyor ve anında harekete geçiyor.

Kablosuz yapısı ve hızlı montaj özelliği ile öne çıkarak, size hem estetik bir görüntü sunuyor hem de kısa sürede kullanıma hazır hale getirmenizi sağlıyor.

Caydırıcı etkiyi yükselten flaşlar

Türkiye’nin en güvenilir alarm hizmetini sunan Pronet, yeni Görüntülü Hareket Dedektörü ile de güvenliğinizin seviyesini en üste taşımayı başarıyor. Görüntülü Hareket Dedektörü, hırsızın herhangi bir hareketini algıladığında seri bir şekilde çektiği fotoğrafları hem cep telefonunuza hem de Pronet Alarm Haber Alma Merkezi’ne gönderiyor. Dedektör fotoğrafları çekerken patlattığı flaşlar sayesinde de caydırıcılık özelliği sağlıyor ve hırsızlara karşı evinizi, ailenizi güvence altına alıyor.

 

Detaylı bilgi için https://www.pronet.com.tr ‘yi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir