Philips 436M6VBPAB Monitör İncelemesi

Philips Momentum monitörü IFA 2018’den bu yana bekleneni karşılar özellikler barındırıyor.  Monitörün anahtar özellikleri arasında 43 inç boyutunda bir ekrana sahip olması yer alıyor. Ekran 4K çözünürlük üreterek HDR desteği gösteriyor. 

Devasa Ekranda Muhteşem Görüntüler

Oyun severler ve profesyonel kullanıcılar için oldukça çekici bir monitör olan Philips 436M6VBPAB, özellik olarak oldukça üstün nitelikler taşıyor.  Philips markası bu muhteşem monitör için Quantum Dot teknolojisi kullanmış. Aynı zamanda marka bu monitör ile bize ambiglow teknolojisi de sunuyor. Çalışma alanı için geniş ekranlar isteyenler bu monitör ile istedikleri her şeye kavuşabilir.

Boyut olarak bir televizyondan hallice olan monitör, siyah ve ince çerçevelerden oluşuyor. Siyah ince çerçeveleri ve metalik standı monitörün oldukça şık görünmesini sağlıyor. Gece görüntüsü için ışıkların yanması ekrana ayrı bir hava katıyor. Bu bakımdan Philips 436M6VBPAB hem teknolojik anlammda hem de görüntü anlamında herkesi tatmin ediyor.

Philips 436M6VBPAB Görüntü Özellikleri

4K çözünürlüğü sunan Philips 436M6VBPAB, geniş ekranda en net görüntüleri yansıtıyor. Ekran sunumlarda ya da toplantılarda listelerin net şekilde görünmesini sağlıyor. Ayrıca Philips 436M6VBPAB ile geniş ekranda oyun oynamak ayrı bir eğlence sağıyor. Grafik tasarımcılar atarından beklenen doğru renk üretimi bu monitör ile sağlanıyor.

Monitörde yer alan DisplayHDR 1000 özelliği, kontrast ve parlaklık konusunda tatmin edici özellikler sunuyor. Parlaklık konusunda Philips 436M6VBPAB 720 kandela gibi tipik sonuçlar üretiyor. Ayrıca bu monitör 100 kandela sonuç üretecek performansı da taşıyor. Pek çok Philips monitörlerde yer alan MultiView özelliği bu monitörde de yer alıyor. Ayrıca bu özellik ile eş zamanlı olarak PC ve bilgisayardan görüntü alımı da yapılıyor. Çalışma bakımından monitörde bulunan özellikler esneklik yapılmasını sağlıyor.