Yeni Samsung Galaxy A51 Telefon Teknik Özellikleri

Yeni Samsung Galaxy A51 Telefon İncelemesi

Samsung şirketi A serisi telefon modellerine son zamanlarda çok iyi bir satış çizgisi yakaladığı için ağırlık vermeye devam ediyor. Öyle ki Yeni Samsung Galaxy A51 Telefon modeli ile yakın zamanda karşımızda olacak. Bu telefon serisi hem uygun fiyatlı hem de çok iyi donanımlara sahip önü açık modellerden oluşuyor. A serisinin 51 numaralı modelinde daha çok geliştirilmiş bir Wi-Fi ve Bluetooth protokolü olacak. Ek olarak firma en iyi kameraları da kullanarak, harika video –fotoğraf çekimleri için imkan verecek.

Yakındaki nesnelerin çekimi için 5 MP ana kamera 48 MP ve geniş açılı sensör 12 MP çözünürlükte olacak.  Derinlik için de 2 MP geleneğine son verip 5 MP çözünürlükte sensör kullanacak.

Galaxy A51 model telefon Full HD plus özellikli bir 6.5 inç AMOLED ekran taşıyacak.  Cihazın kalbinde Exynos 9611 model işlemci bulunacak. 4 GB ram ve 64 GB dahili alanlı temel versiyonun yanı sıra Samsung Galaxy A51 Telefon micro SD desteği verecek. Makinede en yeni işletim sistemi olan Android 10 bulunacak.

Samsung A serisi telefon modellerinde yüksek kalite donanımlar kullanmaya devam ediyor zira bu seride oldukça iyi bir dikiş tutturdu. Eski politika sadece bir kulvarda öne çıkmak iken şimdi hem kameralarda, hem pil kapasitesinde hem ön kamerada ve işletim sisteminde de oldukça iyi sayılacak donanımlar kullanarak yeni satış rekorları kırmayı planlıyor. .

Samsung Galaxy A51 Telefon modelinde 4.000 mAh batarya bulunacak, siyah ve mavi renk seçenekleri ile gelecek olan telefonda 32 MP selfie kamerası ile göz dolduracak. Cihazın bir artısı daha var bu da ilk Bluetooth SIG sertifikasıydı, cihaz bu sertifikayı aldı. Cihaz görünüş olarak aynı Galaxy Note 10 benzeri olacak. Yani oldukça sofistike bir görünümü olacak.