Power Bank : ANKER Powercore 20100 İnceleme

ANKER Powercore
96.5% Ortalama Puan

ANKER Powercore 20100 İnceleme

Öncelikle Aşşağıda Özellikler Ve Detayları Öğrenebilirsiniz. Pil Seviyesi Çok yüksek yani 20100 Çok iyi bir sayı o yüzden 95 az bile ama olsun , Ateşe dayanıklılığı etkili oldugu için 96 ve aynı anda 2 cihazı doldururken performans düşüklüğü yaşanmadıgından 98'i hakediyor son olarak tasarımı Çok iyi ve yeterince küçük oldugundan süper diyoruz ve 97 oraya veriyoruz.

PİL
%95
DAYANIKLILIK
%96
PERFORMANS
%98
TASARIM
%97

ANKER Powercore Amerika’da en çok tercih edilen power bank Türkiyede Satılacak !

ANKER Powercore Powebank Modellerini Geliştiren ve kusursuz bir şarj performansı sunan ANKER türkiyeye satış için geldi.

Şimdi İlk Powerbank incelememiz ANKER’in yeni powerbank’ı Olacak.

ANKER Powercore 20100 İnceleme

ANKER modellerinde depolama Pilini Panasonic’ten yararlanıyor ve Tüm modellerindeki parçalara önem veriyor. Özellikle kaplamaları Yanmaya , Çizilmeye , Suya Dayankılılığı ile ön plana çıkıyor.

ANKER Powercore

Kullanıcıların En çok hoşuna giden ve almasına teşvik eden özelliği 4.8 Amper’lik giriş kullanılması. Yani bu değer aynı anda iki adet İpad Air’i Performans düşüklüğü yaşamada aynı şekilde Bir adet Macbook şarj etmesine olanak sağlıyor.

İphone kullanıcıları için ; iPhone 6, 6S ve 7 ‘yi 7 Defa Performans düşüklüğü yaşamadan Şarj edebiliyor.

Tasarım

Mat bir görünüm , Siyah ve Beyaz Renk Seçenekleri , 2 Adet Usb Çıkışı , Ve 4 adet ışığı ile pil’in doluluk oranını gösteren bir gösterge bulunuyor. Ve Çok iyi bir tasarımı oldugunu söylemeliyiz.