Kapat
İnceleme 0

Sades Diablo İnceleme

Oyun oynayanların sayısı arttıkça, oyun içi performansları artırmak için farklı yöntemlere başvuruluyor. Bunlardan bir tanesi, oyun içi ses duyma kalitesinin artırılmasıdır. Ses duyma kalitesini artırmak isteyen oyuncular, kulaklık arayışı içine girerler. Sades Diablo kaliteli oyuncu kulaklıklarındandır. Hem uygun bir fiyata sahiptir, hem de kaliteli bir deneyime.

Realtek şirketi tarafınan geliştirilen bir kulaklıktır. Realtek, bilgisayarların çoğundaki ses sistemi yazılımıdır. Realtek, danışmanlığı alan bu kulaklığın kötü performans vermesi pek olası değildir.

Genel İnceleme ve Tasarım

Sades Diablo çok hafif bir üründür. Etrafı, LED ışıklar sayesinde çok şık bir görünüme sahiptir. Tamamen kıvrılabilir bir mikrofona sahiptir. Kafa bandı oldukça kullanışlı ve süspansiyonludur. Pratik headset kumandası da üründe yer almaktadır. Ses deneyimini artırmak için, Realtek adlı şirketle çalıştıkları için, Realtek Gaming Audio sistemi de yazılımsal özellikleri arasındadır. Sades Diablo üretilirken en önem verilen dış özelliklerden biri ergonomik tasarımdır. Elastik, süspansiyonlarla çevrelenmiştir. Uzun süreler boyunca, kulak üstünde yer alacağı için ergonomik bir tasarıma gerçekten çok önem verilmiştir. Pratik bir kullanıma sahiptir. Ses kalitesi de oldukça yüksektir. Tasarımı, oldukça şık ve zariftir. Realtek Gaming Audio sayesinde, birçok farklı seçeneğe sahip olduğumuz bir kulaklıktır. İstediğiniz gibi ayarlamalarınızı yapıp ona göre kulaklığı kullanabilirsiniz. Kulaklığın üst bölmesinde ve kablosunda bulunan kontrol butonları sayesinde kullanım kolaylığını oldukça artırmaktadır. Ses ve RGB ayarını kumandada bulunan butonlar sayesinde yapabiliyorsunuz.

 

Özellikleri

  • Ses sürücüsü: 40 mm Hassasiyete sahip olan bir sürücüdür 116 ± 3 dB (1 kHz)’dir.
  • Frekans aralığı: 20 – 20,000 Hz frekans aralığına sahip olan cihaz bu konuda oldukça güçlü.
  • Empedans: 32 Ω (1 kHz)
  • Mikrofon ölçüleri: 4 mm uzunluk, 1.5 mm kalınlık
  • Mikrofon hassasiyeti: -40 ± 3 dB (1 kHz)
  • Mikrofon Frekans aralığı: 50 – 10,000 Hz ideal mikrofon frekansına sahiptir.
  • Mikrofon Empedansı: 2.2 KΩ (1 kHz) güzel bir değer yakalanmıştır.
  • Kulaklık ağırlığı: 300 gram, ergonomi için uygun ağırlıktadır.
  • Giriş ve kablo uzunluğu: Altın kaplama USB girişi, 2.2 metre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir