Kapat
Samsung Galaxy C10
Telefon İnceleme 0

Samsung Galaxy C10 Özellikleri ve Fiyatı

80.4% Ortalama Puan

Samsung Galaxy C10 İnceleme

Uzun süredir C10 modeliyle adından söz ettiren Samsung, konu hakkında açıklama yapmasa da, C10 modeli gümbür gümbür geliyor diyebiliriz. Galaxy C10 modeli, son zamanlarda hız testinden geçtiği için, doğal olarak medyaya da sızdırıldı. Peki Galaxy C10 modeli, kullanıcılara neler verecek?

Tasarım
%90
Ekran
%87
Kamera
%85
Donanım
%75
Batarya
%83
Dayanıklılık
%65
Fiyat
%78

Samsung Galaxy C10 Karşımızda!

Galaxy C10 Tasarımı

Galaxy C10 modeli, çift kameralı olacak karşımıza gelecek. Aynı zamanda cihazın ekran kapasitesi de 6 inç olarak belirtilmiş. Ekran kalitesi ise 1080p Super AMOLED’den oluşuyor. Eğer Galaxy C10 modeli çift kamera desteğiyle beraber gelirse, Samsung’un ilk çift kameralı cihazı olacak. Cihazda kullanılacak olan Bixby sanal asistan için ise, özel bir buton yerleştirilmiş.

Galaxy C10 Kamera Özellikleri

Cihazın arka kısmında çift kamera özelliği olabilir. Medyada yer alan sızıntılarda, kameraların kalitesi hakkında bir bilgi netleşmedi. Fakat cihazın arka kameraları, geniş açılı ve telefoto sensörlerini de içerisinde barındırabilir. İlerleyen günlerde kameraların tam kalitelerini de öğrenebileceğiz.

Samsung Galaxy C10

Galaxy C10 Donanım Özellikleri

Cihaz, Snapdragon 660 işlemci gücüne sahip olacak. Aynı zamanda 64 veya 128 GB depolama alanlarıyla birlikte gelmesi bekleniyor. Cihazın, hem 64 hem de 128 GB depolama alanına sahip modelleri de ayrı ayrı çıkabilir. Cihazın sahip olacağı RAM gücü ise 6 GB. Aynı zamanda Galaxy C10 4000mAh batarya gücüne sahip olacak. Cihazda kullanılacak Bixby sanal asistanı için de, cihazın ön tarafında ayrıca bir buton olacak. Buton sayesinde, Bixby sanal asistan kullanılabilir hale gelecek.

Samsung Galaxy C10

Galaxy C10 Fiyatı

Samsung Galaxy C10’un hangi depolama birimiyle çıkacağı ise henüz bilinmiyor. Bu nedenle kesin bilgiler de yer almıyor. Cihaz ilk olarak Çin’de satışa sunulacak ve 64 GB modeli üretilirse fiyatı yaklaşık 550 dolardan başlayacak. Cihazın tanıtım ve satış tarihi hakkında da bilgiler yok. Sızıntılar da, yapılan hız testleri sonucunda ortaya çıkmış durumda. Önümüzdeki günlerde, şirket tarafından mutlaka bir savunma veya bilgi açıklaması yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir