Sanal Ekranlı Akıllı Bileklik: CİCRET

Teknolojinin çok hızlı gelişmesi giyilebilir teknolojilerinde hayatımıza girerek yer edinmesinde büyük rol oynuyor. Akıllı saatler, akıllı gözlükler, akıllı ayakkabılar, teknolojik giysiler ve akıllı bileklikler artık hayatımızın rutin bir parçası olmuştur. Geliştirilmiş teknolojilere sahip elbiseler ve aksesuarlar hayatımızı daha kolay ve daha pratik bir şekilde yaşamamıza katkı sunar. Hayatımızın her alanında bize yardımcı olan giyilebilir teknolojiler cep telefonlarımız için uyumlu hale getirilip, mobil uygulamalar ile kontrol edilebilir oldukları için tüm veriler kayıt altına alınabilir.

Giyilebilir teknoloji ürünlerinin tamamının kendilerine özgü birer ekranı vardır. Bu ekranlar teknolojik ürünlerin boyutları ile orantılı olarak geliştirilmiş olup ekranda yazılı olan bilgileri kolayca görebileceğiniz büyüklüklerde size yansıtılır. Giyilebilir teknoloji ürünleri içinde farklı bir ekran özelliğine sahip olan akıllı bileklik Cicret, Ekrana yansıyan bilgileri tek bir dokunuş ile bileğinizin üzerinde 7 cm *3 cm ölçülerinde bir ekran olarak yansıtıyor ve bileğinizin üzerinde sanal bir ekran oluşturuyor. Giyilebilir teknoloji ürünü olan akıllı bileklik Cicret, derinizin üzerinde sanal bir ekran oluşturması nedeni ile diğer giyilebilir teknolojilerden farklılık göstermektedir. Bir cep telefonu ekranı gibi kullanabileceğiniz sanal ekran ile bilekliğinizin kullanılabilir tüm fonksiyonlarını kullanabiliyorsunuz.

Cicret’in Teknik Özellikleri

  1. Akıllı bileklik CicretAndroid Beta iletim sistemine sahip olup, android işletim sistemine sahip olan tüm telefonlar ile yapabileceğiniz işlemleri yapmanıza olanak sağlıyor.
  2. IOS işletim sistemlerine göre de geliştirilmiş ara yüzlere sahip olan Cicret, IOS işletim sistemleri ile çalışan tüm Apple ürünleri ile yapabileceğiniz işlemleri yapmanıza da imkan tanıyor.
  3. Cep telefonu ile yapabileceğiniz mail gönderme, mesaj atma, web taraması yapma, arama yapma işlemlerinin tamamı cep telefonunuz cebinizdeyken akıllı bileklik ile cep telefonunuzu kullanmadan yapabiliyorsunuz.
  4. Akıllı bileklik Cicret ile tabletleriniz ile yapabileceğiniz tüm işlemleri de yapabiliyorsunuz. Cicret’in oluşturacağı sanal ekranı kullanarak tablet veya telefon ile uğraşmadan günlük yaşantınızda yapmanız gereken işlemleri kolaylıkla yapabiliyorsunuz.
  5. 10 farklı renkte üretilen akıllı bileklik Cicret, elbise kombinleriniz içinde size avantaj sağlıyor. Farklı renklere sahip olan Akıllı bileklik Cicret’in sanal ekranının cildiniz üzerinde hiçbir şekilde bir zararı yoktur.
  6. Üzerinde yer alan üç tuş ile sanal ekranı kolayca oluşturabileceğiniz Cicret, size gelen aramalarda, mesajlarda ve maillerde titreşim özelliği ile uyarı veriyor. Titreşim uyarısı oluştuğu andan itibaren bileklik üzerinde yer alan tuşlara dokunarak sanal ekranın açılmasını sağlayabiliyorsunuz. Açılan sanal ekrandan aramalara cevap verebilir ve mesajlara karşılık verebilirsiniz.

Giyilebilir teknoloji ürünü olan akıllı bileklik Cicret uzun süredir Amerika’da satılan ve insanların kullandığı teknolojik bir ürün olarak test aşamalarını başarı ile geçmiştir. Kullanıcılardan olumlu geri bildirimler alan Cicret 2019 yılında Avrupa pazarına sunulmuş ve satışı yapılmaya başlanmıştır. 2019 yılından itibaren 79 euro fiyatla Avrupa ülkelerinde satışı yapılan akıllı bileklik Cicret ülkemizde de satılmaktadır.

Yeni nesil bir teknoloji olarak kullanılan akıllı bileklik Cicret sanal ekranı ile diğer giyilebilir teknolojilerden farklı özelliklere sahiptir. Hayatınızın daha pratik ve daha keyifli olmasını sağlamak ve aynı zamanda cep telefonu, tablet gibi iletişim sağlayan teknolojik cihazları sadece çantanızda taşıyabilir ve iletişiminizi daha pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.