Kapat
İnceleme 0

Vivo V15 Pro Telefon Özellikleri

81% Ortalama Puan

Vivo V15 Pro

Vivo şirketinin Şubat 2019 tarihinde satışa sunmaya hazırlandığı yeni telefon modeli vivo v15 Pro modeli ile ilgili bilgiler sızmaya başladı.

Tasarım
%95
Kamera
%90
Donanım
%87
Batarya
%65
Dayanıklılık
%60
Fiyat
%89

İlk gelen bilgiler arasında telefon modelinin kırmızı ve mavi renk kasalarla donatıldığı bilgisidir. Çekiciliği arttırmak üzere Parlak sarı bir ton başka bir versiyon için seçilmiş bulunuyor. Alt kenarda şarj portu sim kart yuvası hoparlör ızgarası görünüyor. Açılabilir selfie kamerası ve tabii 3.5 milimetre kulaklık jak yuvası da görülebiliyor, son derece etkileyici bir dış dizayn ile üretilen bu telefon birçok alıcı bulacak.

Vivo v15 Pro Teknik Özellikleri

Şubat’ın sonunda satışa sunulması beklenilen telefon modelinin arka kısmında 3 adet kamera bulunması bekleniyor. Ayrıca 32 megapiksel çözünürlüğe sahip Açılabilir selfie Kamerası da yer alacak. Telefonun 128 GB dahili hafıza alanı ve 6 GB RAM taşıyacağı, aynı zamanda Snapdragon 675 işlemci taşıyacağı gelen haberler arasında… Ekran boyutuna baktığımızda 6.39 inç full HD süper amoled ekran ek özellik olarak hızlı şarj özelliği ve güçlü bir batarya olarak 3700 miliamper batarya seçilmiş durumda… Firmanın sürpriz yaparak arka tarafta yer alan 3 kameradan birini 48 megapiksel olarak seçmesi, bu modeli amiral gemisi modellerin arasına yerleştirmeye yetiyor. Kameralardan diğerini 8 megapiksel ve üçüncüsünü 5 megapiksel olarak tercih etmesi de isabetli bir karar olarak görünüyor.

Vivo v15 Pro Fiyatı

Vivo v15 Pro teknik özellikleri oldukça cezbedici tabi ancak fiyat da önemli bir kriter. Bu telefonun fiyatını araştırdığımızda Hindistan fiyatının 462 dolar olacağı söylentisi ile karşılaştık. Son derece gelişmiş özellikleri olan Vivo V15 Pro model telefonun Avrupa raflarında ve ABD pazarındaki fiyatı da bu fiyat bandına yakın olacak. Türkiye’deki fiyatı konusunda şunu söyleyebiliriz. Telefon 2500 lira civarında satışa sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir