Yeni ASUS Zenfone 5 Türkiye Satış Fiyatı Netleşti

ASUS Zenfone 5 Türkiye Satış Fiyatı

Uzunca bir süredir ülkemiz pazarında da heyecan ile beklenen ASUS Zenfone 5 Türkiye satış fiyatı resmi internet sitesinde göründü. ASUS markasının Türkiye pazarında ne kadar ideal bir marka olduğunu az çok hepimiz biliyoruz. Yeni nesil cihazlarını da ülkemize gönderme konusunda son derece ciddi ve hareketli adımlar attıklarını da söyleyebiliriz sanırım.

ASUS Zenfone 5 (2018), kısa bir zaman dilimi içerisinde sektörün en planda olan markalarından birisi oldu. Şimdi Türkiye pazarına giriyor ve herkes tarafından merak edilen fiyatı da belli oldu. Asus, bu ürünü ile birlikte pazarımızı ciddi anlamda domine edecek bir ürünü sizlere sunuyor. Resmi Twitter hesabı üzerinden de tüm detaylar resmen açıklandı.

 

Ön Sipariş Fiyatı ile Karşınızda

Asus resmi internet sitesinde ÖZEL ÖN SİPARİŞ FİYATI ile birlikte siz değerli müşterilerine mükemmel ötesi bir imkan sunacak. 1694 TL ön sipariş fiyatı ile birlikte bu mükemmel telefona uygun fiyat ile sahip olabileceksiniz. Ön sipariş sonrası fiyatı ile alakalı olarak henüz net bilgiler söz konusu değil.

Ancak 2000 TL üzerine çıkacağını da aslında kestirmek çok güç değil. Asus markasının her ürününe ilgili olan ve bu telefonu heyecan ile bekleyen okuyucularımız için mükemmel ötesi bir ürün.