Kapat
Genel 0

Yeni Sezonda Baskılı Bluzlar Şıklık Katacak

Emprime baskılı kumaşlardan yapılan bluzlar, kadınlarda son derece güzel durur. İlkbahara ve yaza son derece yakışan kumaş modelleridir. Uçuş uçuş olmaları, bayanların sıcak havalarda, bedenlerine giyimleri yapışmadan, rahatça giyinmelerini, ayrıca, şık olmalarını sağlayan kumaş türleridir. Bu nedenle, yaz sezonunda ve bahar günleri, akşamları için koleksiyonlarda mutlaka emprime modellere yer verilmektedir. Bu kumaşın şık durması için usta ellerde tasarlanması gerektiğini ekleyelim. Emprime baskılı kumaş, bluz ile ceketlerde bu sezon karşımıza çıkıyor.

Sateen firması moda da trendi yakalayan tasarımları ile en şık baskılı desenleri ile birbirinden tarz koleksiyonlar çıkarmaktadır.

Yeni sezonda omuzları açıkta bırakan düşük omuz yaka modelleri son derece gözde ve dikkat çekiyor. Siz de bluzlardan bir adet alabilirsiniz. Rahat kalıp şeklinde tasarlanan bluzlar, polyester kumaştan tasarlanmaktadır. Yakası, bel kısmı ve kol kısımları lastikli modeller, bayanların bedeninde kaymadan kullanılmasına yardımcı olur. Bu sezon kısa, göbek kısmı açıkta kalan modeller trend olduğundan, etek, şort, pantolon modellerinizle kombinleyebilirsiniz. Harika çiçek desenlerinde modelleri seçebilirsiniz. Özellikle, bu sezon tropik çiçek desenleri çok beğeneceğiniz desen seçeneklerinden olacak.

 

Günlük yaşamınızda, özellikle şık ofis kombinleri yapmak için ise, rahat ve  şık kalıbı ile dikkat çeken, sizi ince gösterecek, dökümlü olması ile rahat edeceğiniz emprime bluz modellerini tercih edebilirsiniz. Tamamen polyester kumaştan tasarlana bu bluzlar, v yakalı, geniş kesim kısa kollu ve emprime desenli olması gerçekten şık ve gün içinde rahat giyilebilir bir model olmasını sağlamaktadır. Koyu ya da açık renklerde, birbirinden hoş desenlerde tasarlanan bluzlara bayılacaksınız. Yeni sezonda, dar paça kalem pantolonlar, yanları çizgili pantolonlar, şort ya da eteklerle, yeni sezonda tercih edeceğiniz alt giyim modelleriyle bluzları kombinleyebilirsiniz.

Birbirinden şık ve tarz bluz modellerini incelemek ve satın almak için https://www.sateen.com/kadin-bluz-modelleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir