6.000 Dolarlık Spor Elektrikli Araba İncelemesi

86% Ortalama Puan

6.000 Dolarlık Spor Elektrikli Araba İncelemesi

6.000 dolar fiyatla toptan olarak satılan elektrikli spor arabayı üreten firmanın adı Shandong Gaia Enerji şirketidir. Bu şirket 5 yıldır Alibaba platformu üzerinde araç satışlarını sürdürüyor

Tasarım
%87
Pil Kapasitesi
%88
Donanım
%85
Menzil
%88
Garanti
%80
Kalite
%75
Fiyat
%99

6.000 dolar fiyatla toptan olarak satılan elektrikli spor arabayı üreten firmanın adı Shandong Gaia Enerji şirketidir. Bu şirket 5 yıldır Alibaba platformu üzerinde araç satışlarını sürdürüyor. En az 10 araç satışı yapılabiliyor. Ödeme sonra 15 gün geçmesinin ardından ucuz elektrikli araba size gönderiliyor.

6000 Dolarlık Spor Elektrikli Araba Özellikleri

Aracın üretim merkezi Çin’de bulunuyor. Maksimum hızı saatte 50 km olan aracın pilini şarj etmek için 8 saat gerekiyor. Ayrıca klima donanımı da bulunan bu araba, 4 mx 1,8 m x 1,43 m ebatlarında… Toplamda 800 kg ağırlığı olan bu aracın hafif üretilmesinin amacı, daha hızlı gitmesi ve akü ömrünü uzatmasıdır. Araç tamamen elektrikli aküden beslenen elektrik motoru ile çalışıyor. Otomatik vitesli araç 220 V AC ile şarj ediliyor. Bir tam dolumda 80 km gidebiliyor. Bu kadar kapasite az gelirse akü kapasitesini arttırmanız yeterli olacaktır.  Aracın çok hafif olması da dikkat çekici, tüm bu araç 500 kg ağırlık taşıyor. Dolayısı ile 4 yolcu kapasitesi var.

 Küçük Elektrikli Araba Severler için İdeal

Ucuz elektrikli araba isteyen ya da küçük spor arabalardan hoşlananlar için tasarlanan bu araba, 3 ile 5 KW motorla yürüyor. Motorun ve akünün bakım gerektirmediği belirtiliyor. Yani uzun yıllar kullanabileceksiniz. Ayrıca arabada uzaktan kumanda sistemi, akıllı elektronik koruma sistemleri var.  Bir tam dolu pil ile 200 km yol gitmek istediğinizde, pili seçip biraz daha fazla para ödemeniz gerekebilir. Tamamen çevre dostu olan ve sıfır emisyonlu olan elektrikli araçların çoğalması dünyanın ömrünü biraz daha uzatacak. Bu arada şunu da ekleyelim, 40 bin km yol yaptıktan sonra aküyü tamamen değiştirmeniz gerekiyor. İsteğinize göre, klima, pil ve motor değişiklikleri yapılabiliyor. Jantlar ve yedek lastikler yine keyfinize göre dizayn edilip takılabiliyor.