70 Dolarlık VITEK 5.3 Telefon İncelemesi

79.7% Ortalama Puan

70 Dolarlık VITEK 5.3 Telefon İncelemesi

70 Dolarlık VITEK 5.3 model telefon toptan telefon alıp satanların ilgileneceği bir modeldir. Shenzhen Vitek firması tarafından üretilen bu telefon modeli, Alibaba platformu üzerinden satılıyor.

Tasarım
%84
Şarj Süresi
%85
Donanım
%75
Batarya
%77
Kalite
%78
Fiyat
%79

70 Dolarlık VITEK 5.3 model telefon toptan telefon alıp satanların ilgileneceği bir modeldir.  Shenzhen Vitek firması tarafından üretilen bu telefon modeli, Alibaba platformu üzerinden satılıyor. Ancak tekli olarak değil toptan olarak tanesi 70 dolardan satıldığını ifade edelim. Bu telefonu, gerek fiyatı gerekse özellikleri bakımından incelenmeye değer buluyoruz.

70 Dolarlık VITEK 5.3 Telefon Özellikleri

Ön kısımda 3 MP kamerası arka kısımda 2 MP kamerası bulunan bu cihaz, 3G çift SIM yuvası gibi özellikler taşıyor. Ekran boyutu 4,0 inç ile 4,9 inç arasında değişen 2 versiyonu var. Cihazın dahili alanı 8 GB ve pili 1600 mAh olarak seçilmiş. Android işletim sistemi olan cihaz, 1280 x 720 p çözünürlüğe sahiptir. 4 çekirdekli işlemcisi MTK6580 olan cihazın her bir çekirdeği 1,3 GHz hıza erişiyor. Cihazı üreten tedarikçi firmanın günce 6.000 adet telefon üretim kapasitesi var. Fakat belirttiğimiz gibi, cihaz sadece toptan satılıyor ve en az sipariş 3 bin adet olarak görünüyor.

Bu cihazı ister beyaz renk kasa ister siyah renk kasalı olarak sipariş edebilirsiniz. Başka kasa rengi isterseniz de telefonla belirtmeniz gerekiyor. Ödeme şekline gelince, ister uçağa atlayıp Shenzhen’e uçun, isterseniz kredi kartınızla alım yapın… Ama toplu alımlar için her ülkede belirlenen bazı ticari kurallar var. Yabancı dil olarak İngilizce bilmeniz de pek işe yaramaz. Sadece oradaki aracı kimselerden yardım talep edebilirsiniz. Başlı başına dünya nüfusunun dörtte birini oluşturan Çin’de Çince geçerli…