Asus ROG Oyun Telefonu ile Alakalı İlk Detaylar

Asus ROG

Oyun telefonu üretimleri ağına yeni bir üye olarak gelecek olan Asus ROG, adından ciddi anlamda söz ettirecek gibi duruyor. Türkiye genelinde bu haberlerin özellikle çok ciddi anlamda ilgi gördüğünü da öncelikli olarak söylememiz gerekiyor. Asus şirketi de artık yaptığı girişim ile birlikte yeni nesil bir oyun telefonu üretme yoluna da gidecek gibi görünüyor.

Asus Republic of Gamers (ROG), kısa süre içerisinde adından ciddi anlamda söz ettiriyor da diyebiliriz. Asus markasının bu girişiminin de ciddi anlamda ilgi göreceğini az çok tahmin ediyoruz. En azından biz, bu anlamda çok ciddi anlamda somut adımlar atıyoruz. Dolayısı ile seçenekler sizler için en iyi alternatifleri sunacak.

Ürün ile Alakalı İlk Detaylar Resmi Ağızlardan Geldi

Asus şirketinin CEO’su Jerry Shen, geçtiğimiz günlerde 100. mağaza açılışında yaptığı açıklamalar ile dikkat çekiyor. Türkiye genelinde de adından ciddi anlamda söz ettirdiğini net şekilde söyleyebiliriz. Shen, bu anlamda merak ettiklerimiz ile alakalı olarak daha farklı seçenekleri sunma yoluna gidecek.

Shen, yaptığı açıklamalarda şunları söyledi: “PC oyunculuğu deneyimini artık akıllı telefonlara taşımanın zamanı geldi. Görüntü işleme sistemlerini tam anlamı ile akıllı telefonlara taşıyacak bir ROG projesi üzerinde çalışmaktayız.” dedi.

Dolayısı ile bu ürün ile alakalı haberlerin tamamı birinci ağızlardan da resmi olarak doğrulanmış oldu. Bomba gibi bir telefon modeli gelecek gibi görünüyor.