Huwei Honor V10 Özellikleri ve Resimleri ile Karşımızda

Huawei Honor V10
87.1% Ortalama Puan

Huawei Honor V10

Metalik tasarımı ile dikkat çeken cihazımız, donanım özellikleri ile ekonomi sınıfı için üst segment cihazlardan birisi olarak dikkat çekiyor. Kasa tasarımında bazı markalar ile benzerlik gösterse de 1600 - 2000 TL aralığında ki bir cihaza göre mükemmel ötesi cihazlardan diyebilirim.

Tasarım
%70
Ekran
%85
Kamera
%90
Donanım
%95
Batarya
%100
Dayanıklılık
%80
Fiyat
%90

Teknoloji gündemini her anlamda meşgul eden ve merakla beklenen Huawei Honor V10 tanıtımı resmen gerçekleştirildi. 6 GB RAM kapasitesine sahip bu cihaz, kasa tasarımı ve diğer donanım özellikleri ile adından söz ettiriyor. Huawei markasının yeni amiral gemisi, sektörü ciddi anlamda karıştırarak rekabeti doruk noktalara çıkarak gibi görünüyor.

İnternet ortamında çok konuşulan bu cihazın teknik özellikleri ile alakalı da yenilikler ön plana çıktı. Tasarım detaylarından başlayarak birçok farklı konuyu ön planda tutacak ve cihazı inceleyeceğiz.

Huawei Honor V10 Tasarımı

Metal Tasarımı ve Muazzam Dokunmatiği ile Göz Alıyor

İnternet üzerinde görsellerini incelediğiniz zaman sunum görselleri ile dahi insanların aklını karıştıran bu cihaz, kıvrımlı metal tasarımı ile V9 modelinden biraz daha modern çizgiye sahip. Çift kameraya sahip olan cihazın arka konseptini incelediğimizde bir LG havası gördüğümüz aşikar.

Kendine özel arayüzü ile dikkat çeken cihaz, 4 ayrı renk seçeneği ile sunulacağından çok ciddi bir kesimi kendisine hayran bırakacak gibi de görünüyor. Her renk, birbirinden güzel ve metalik görünümü ile can alıcı detaylar sunuyor.

Huawei Honor V10 Teknik Özellikleri

İşte en önemli noktalardan birisi. Segmentinin en ideal cihazlarından birisi olan Huawei Honor V10, teknik özellikleri itibari ile de başarı hedefini adeta haykırıyor. Her bir donanım detayı üzerinde teker teker durarak sizlere bu anlamda bir sunum sağlamak istiyoruz.

  1. Kirin 970 Mobil İşlemci
  2. 4 GB ve 6 GB RAM Kapasitesi Seçenekleri
  3. 64 GB ve 128 GB Dahili Depolama Kapasitesi Seçenekleri
  4. 5.99 inç Full HD Çözünürlüğe Sahip LED Ekran
  5. 20 Megapiksel RGB, 16 Megapiksel Monokrom Arka Kamera
  6. 13 Megapiksel Ön Kamera
  7. 3750 mAh Batarya Kapasitesi
  8. Android 8.0 Oreo Mobil İşletim Sistemi
  9. Emotion UI (EMUI) 8.0 İşletim Sistemi Arayüzü

Huawei Honor V10 Görsel

Huawei Honor V10 Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Bu konu ile alakalı olarak da kesin detaylar karşımıza çıktı. 05 Aralık 2017 tarihi itibari ile satışa çıkarılacak olan bu mükemmel cihaz, 1600 TL’den başlayan minimum özellik fiyatları ile ekonomik telefon sınıfının en iyi cihazlarından birisi olacak.