Messenger’da Herkese Açık sohbet !

kqenajeoinoqopkqnc

Facebook’un Mesajlaşma Uygulaması Olan Messenger Halka Açık Olan Sohbet Odaları Resmileşmeye Başladı ! Yaknıda Neler Olacak ?

Her Geçen Gün Gelişen Facebook Ve Messenger Daha Çok Kullanıcı Çekmeyi Ve Resmi Bir Mesajlaşma Aleti Haline Gelmeye Başarıyor.

Yeni Olan Sohbet Odaları Özelliği ile birlikte IRC’yi Andırmayacak !. Yeni Olan Halka Açık Sohbet Güncellemesi Kodlarda Sızdırılmıştı Ancak Facebook Bu konuyu Detaylandırmamıştı.

Denemeler Kanada Ve Avustralya’da Olacak !

Facebooktan Şimdi Gelen Açıklama ile konuya tam hakimiyet kazandık. Sohbet Odaları Kanada Ve Avustralya’da denemeye başlayacak ve Denemeler Sona erdiğinde Tüm dünya bu özellikten yararlanılacak.

Messenger

Özellik Tam Olarak Nedir ?

Messenger’de Sohbet Odaları Olacak Ve Bu odalara Katılımcı sınırı olacak bu sınır dolana kadar kullanıcılar orda sohbet edebilecek gündeme göre konular değişecek.

şimdi almadanincele kullanıcıları Grup kuralım daha iyi diyecek 😀 . fakat aynı şey değil arkadaşlar , grup’a herkes giremez fakat sohbet odaları ülkeye açık olacak. Troll Olayları olmaması için yönetici onaylı odalarda olacak.