Kapat
Tom Clancy's The Division 2
Haberler 0

Tom Clancy’s The Division 2 Resmen Duyuruldu

Yazılımcı şirket Ubisoft, uzun süredir beklenilen Tom Clancy’s The Division 2 oyununu resmen çıkaracağını ve detaylarını duyurdu. Aksiyon oyunu üreticileri arasında Ubisoft, sektörünün en ideal markalarından birisi olarak da ön planda. İlk oyunu ile ciddi anlamda satış rekorları kırdıklarını da net olarak söyleyebiliriz sanırım.

Bu mükemmel ötesi oyun, grafikleri ve kurgusu ile birlikte sınırları çok ciddi anlamda aşacak. Özellikle oyunun ilerleyen süreçte daha yeni detayları geldikçe daha da etkileyici seçenekler ön plana çıkacak.

4K Çözünürlük ile Hazırlanıyor

Bir aksiyon oyununda hayal edebileceğiniz en yüksek görüntü kalitesi 4K. Ubisoft, oyunu geliştirirken her detay üzerinde en ince ayrıntısına varana kadar durdu. Xbox oyun konsollarında bu mükemmel deneyimi edinebilmek için oyun çok ciddi anlamda adından söz ettirecek. Tabi ki şirket kanadından oyun ile alakalı yeni açıklamalar da geldi.

Resmi Açıklama Ubisoft Şirketinden Geldi

“2016 yılında The Division’ı piyasaya sürdüğümüzde çok daha büyük bir hikayenin yalnızca kapağını açmış olduğumuzu biliyorduk, bu yüzden bugün sizi The Division evreninde daha nelerin beklediğini paylaşmaktan büyük heyecan duyuyoruz.

Şu anda Tom Clancy’s The Division 2 üzerinde çalıştığımızı büyük bir mutlulukla açıklıyoruz. Geliştirme ekibinin liderliğini Massive Entertainment üstleniyor ve Ubisoft Annecy, Redstorm, Reflections, Ubisoft Bucharest ve Ubisoft Shanghai ile işbirliği içinde çalışıyoruz. The Division 2’de hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek için Snowdrop motorunun yenilenmiş versiyonunu kullanacağız.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir