Whatsapp CarPlay ile Arabalara Geliyor

Whatsapp CarPlay

Yeni bir güncelleme ile birlikte son olarak Whatsapp CarPlay özelliği test edildi ve resmen kullanıma açıldı. Türkiye genelinde de artık iPhone kullanım seçenekleri yaygınlaşıyor. iPhone telefon modellerinin en iyi yanlarından birisi de araç navigasyon ekranlarına uyumlu olması. Bluetooth bağlantısı sayesinde birçok farklı yönetim sistemini sizlere sunuyor.

CarPlay, akıllı telefon ekranınızı aracınızın navigasyon ekranında izleyebilme şansını sizlere sunma yoluna gidiyor. Öyle ki mesaj uygulaması, müzik uygulamaları, telefon ayarları gibi birçok seçeneği yönetebiliyorsunuz. Whatsapp şirketi, bu noktada somut bir adım atarak herkese daha büyük kolaylıklar sağladı.

Whatsapp CarPlay Özelliği

WhatsApp Messenger 2.18.2 Güncellemesi ile CarPlay Desteği Geldi

Mark Zuckerberg, bu sistemi satın aldıktan sonra yaptığı yenilikler ile birlikte birçok farklı yeniliği bizlere sundu diyebiliriz. CarPlay, iPhone cihazların bizlere sunduğu en ideal seçeneklerden birisi. Artık CarPlay sayesinde araçlarınızın navigasyon ekranlarında WhatsApp kullanabilme şansına da sahip olabileceğinizi net olarak söyleyebiliriz.

Yukarıda bu uygulama özelliği ile alakalı olarak merak ettiğiniz birçok seçeneği görebilirsiniz. Dokunmatik paneller sayesinde artık araçlarımız da akıllı sistemleri kullanabiliyor. Whatsapp, güncellemesi ile birlikte sohbet deneyiminizi araçlarınızın navigasyon ekranlarına çıkarıyor da diyebiliriz.

Sizlerin Yorumlarını Merak Ediyoruz

Evet değerli okuyucularımız, sistemin kolaylıkları ile alakalı olarak sizlerin de yorumlarınızı ciddi anlamda merak ediyoruz. Bu noktada kullanışlılık anlamında sizler için ne derece avantajlı bir uygulama olduğunu bizlere iletmeniz yeterlidir.