Battlefield’ın PUBG Modu Duyuruldu!

battlefieldin-pubg-modu-duyuruldu

Son zamanların popüler oyun modlarından birisi olan hayatta kalma modu hemen hemen her oyuna geliyor. PUBG modu olarak adlandırılan mod son olarak Battlefield oyuncularına PUBG modunu duyurdu. 

12 – 14 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan ve oyun fuarlarının en büyüğü olan E3 etkinliğinde yapımcılar yeni bombalarını patlatmaya başladı. Sadece basın mensuplarının girebildiği ve internetten de canlı olarak izlenebilen etkinliklerden birisini gerçekleştiren ünlü oyun stüdyosu Electronic Arts etkinliğin ilk gününde önemli bir duyuru gerçekleştirdi. 

Battlefield 5 Hakkında Önemli Bilgiler!

Geçtiğimiz aylarda çıkacağı aktarılan ve tanıtım videosu yayınlanan Battlefield 5 oyununa dair yeni bilgilerin E3 2018’de paylaşılacağı düşünülüyor. Electronic Arts tahminleri şaşırtmadı ve beklenen oyun olan Battlefield 5 hakkında yeni bilgileri oyun severlerle paylaştı. 

Electronic Arts tarafından gerçekleştirilen Battlefield 5 tanıtımında oyunun PUBG modunun olacağı kesinleşmiş oldu. EA, duyurulan Battlefield 5 PUBG modu hakkında detaylı bilgi vermedi ancak Battlefield 5 ile birlikte gelecek olan PUBG modunun son zamanların büyük beğeniyle oynanılan Battle Royale oyunlarında olduğu 100 kişilik devasa bir haritada mı yoksa farklı bir yapıda mı olacağı şimdilik açıklanmadı. Her ne kadar Battlefield 5’in PUBG modunun oyun severlere neler sunacağı şimdilik bilinmese de Electronic Arts, oyuncuların takım oyunu, araçlar ve tıpkı PUBG oyununda olduğu gibi yıkım efektleri ile daha öncesinde ne Battlefield ne de bir başka oyunda deneyimlemediği özel bir deneyim yaşayacağını belirtti. Electronic Arts’ın bu açıklamasıyla birlikte Battlefield 5 oyununu bekleyen oyuncular daha da heyecanlanmış oldu. 

Son Zamanların Popüler Oyun Modlarından Oldu!

DayZ ve H1Z1 oyunu ile başlayan Battle Royale türündeki oyunlar PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Fortnite oyunlarıyla birlikte adeta oyun severlerin vazgeçemediği oyun modu haline gelmişti. Tıpkı sosyal medyada bir zamanlar parlayan Snapchat’in “Hikaye” modu gibi oyunlarda da “Battle Royale” modu hemen hemen her oyuna gelmeye başladı. 

COD Black Ops 4 oyunu da Battle Royale Moduyla Gelecek!

Battlefield serisinin en büyük rakiplerinden birisi olan Call of Duty oyununun yeni oyunu olacak olan Call of Duty Black Ops 4 oyununda da bulunacak olan Battle Royale modunun Battlefield 5 oyununda bulunup bulunmayacağı oyun severler tarafından merak ediliyordu. Battlefield 5 oyununa gelecek olan yeni modun detayları paylaşıldıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Battlefield 5’in tanıtım videosunu yazımızın sonunda izleyebilirsiniz.