Profesyonel iş takip programı; cubicl.io

Cubicl programını kullanarak çok kolay bir şekilde işlerinizi takip etme avantajı sağlanıyor. Cubicl programı ile dilerseniz günlük işlerinizi dilerseniz iş yerinizde gerçekleşen işleri takip etmek için tercih edebilirsiniz.  Cubicl programı ile planlama, görev dağılımı,  ya da iş takibi gibi işlemleriniz için ideal olarak tasarlanmış harika bir uygulamadır.  İş takibinin yanı sıra takvim, yazışma ya da not tutma gibi özelliklerini kullanarak işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.  Ekibini tek bir yerden kontrol etmek mümkün oluyor. Böylece zaman tasarrufu gibi avantajlarda kazanılıyor.

İş takibi özelliği için öncellikle iş oluşturmanız ardından ise ekip üyelerini bu işe atama işlemi gerçekleştiriliyor. İlerleme gibi durumları da gösteren bu uygulama oldukça avantajlı diyebiliriz.  Gelişme durumları ise anlık olarak bildirilmektedir. İş uygulama takibi programı İOS ve Android desteği bulunmaktadır.  Bu uygulama tüm cihazlarda uyumlu bir şekilde tasarlanmıştır.  Uygulamanın özelliklerinden biriside raporlama olmaktadır. Raporlama kapsamında yapılan ve geciken tüm işler için kullanıcılara rapor düzenli bir şekilde gönderilmektedir.

Cubicl iş takip programı ile kullanıcılar arasında anlık yazışma özelliği ile her an ekibinizle iletişim kurma olasılığınız var aynı zamanda grup oluşturarak toplu bir şekilde konuşma olanağı sunuyor. Dosya yükleme özelliği ile istediğiniz dosyalarınızı görev sayfasında paylaşabilir ya da yazışma kısmından iletebilirsiniz. Anlık bildirim özelliği ile tüm durumlardan haberdar olabilirsiniz. Genel olarak bakılacak olunur ise çeşitli avantajlar sağlayan ve yoğun kişilerin tercih etmesi gereken bir uygulamadır.