Ankara Saç Ekimi nasıl yapılır?, Aslitarcanhairclinic.Com

Ankarada saç ekimi merkezi olarak doğal saç görüntünüze yeniden kavuşmanızı sağlıyoruz. Her biri uzman ekibimiz, hijyenik koşullarda, öncesi ve sonrası süreçlere de dikkat ederek işlemler yapmaktadır. Fut ve fue tekniklerinin yanında birçok farklı yöntemi bulabileceğiniz saç ekim merkezimiz, görüntü ve his olarak daha iyi olmanızı sağlar. Merkezimize dilediğiniz zaman başvuru yapabilirsiniz.

Saç Ekimi İle Kazanımlar

Saç ekimi faydaları oldukça fazladır. Örneğin doğal şekilde yeniden saçlarınıza kavuşursunuz.  Yani saçlarınızın ense bölümünden alınan kökleri kel olan bölümlere eklenir ve belli bir süre geçince de artık yeni saçlar çıkar.  Saç ekim işlemleri eski dönemlere göre artık çok daha gelişmiştir. Yani iz bırakmadan gerçek saçlara ulaşabilirsiniz. Fue saç ekimi tekniği bu açıdan epey avantaj sağlar. Üstelik daha fazla ayrıntıda da ilerleme kaydedilmektedir. Bir nedenle saç kaybı yaşayan kişilerin görüntü olarak kel bölümlerden kurtulmaları kendilerini iyi hissettirebilir. Bu açıdan siz de Ankara saç ekimi merkezimize başvurularınızı yaparak ideal sonuçlar alabilirsiniz.

Saç Ekimi Sonrası Süreç

Saç ekimi sonrası dönemde ekim yaptıran kişi bazı detaylara önem vermelidir. Örneğin uzmanın belirlediği süre boyunca banyo yapmamalı, yapılacağı zaman da sadece belirtilen şampuan kullanılmalıdır. Ayrıca saç köklerinin mikrop kapması engellenmeli, dışarıda şapka takılmalıdır. Yani sonuç olarak bir operasyon olduğu için sonraki süreçte hassas davranmak gerekir. Merkezimizde bu sürece dair detaylar size aktarılmaktadır ve gereken ilaçlarla tedavi tamamlanmaktadır.